KONST / Litografier / Litografi 7819585

nr 781 9585

Litografi

signerad, Blomsterstilleben, motivets mått: 50 x 36

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 oktober 2012
kl 19:27:05

1/10 14:10:41 1      Vinnande bud